Liga Klerycka: Redemptoryści vs Misjonarze

Liga Klerycka: Redemptoryści vs Misjonarze

Po długiej przerwie od grania w naszą ulubioną grę drużynową – piłkę nożną – przyszedł czas na kolejny mecz w Lidze Kleryckiej. 11 maja pojechaliśmy na mecz wyjazdowy z drużyną Redemptorystów. W pierwszej połowie w naszej grze było dużo nerwowości, ale udało nam się strzelić bramkę na 1-0. Kilka minut później po świetnym strzale zza pola karnego zawodnik drużyny przeciwnej zdobył bramkę wyrównującą. Po przerwie nasza drużyna wyszła ofensywnym pressingiem. Ta taktyka przyniosła efekty i już po kilku minutach zdominowaliśmy spotkanie strzelając aż 4 gole.
Pod koniec spotkania mogliśmy stracić bramkę, lecz w ostatniej chwili, prawie z linii bramkowej, piłkę wybił nasz obrońca. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5-1 dla naszej drużyny.


zdjęcia dzięki: wsd.redemptor.pl