Wincentyńskie Spotkanie Młodych

Wincentyńskie Spotkanie Młodych

W Dniach 12-14 października uczestniczyliśmy w Wincentyńskim Spotkaniu Młodych odbywającym się w naszej misjonarskiej parafii w Pabianicach.

Naszym zadaniem była oprawa muzyczna Mszy Świętych pierwszego i ostatniego dnia, uczestnictwo wraz z młodzieżą w programie spotkania oraz koncert w sobotni wieczór, podczas którego dzieliliśmy się  naszą radością i świadectwem powołania Wincentyńskiego. Wielką radością była możliwość zagrania koncertu na zewnątrz, ponieważ klerykowi Łukaszowi było łatwiej nagłośnić zespół ale również mogliśmy zrobić fajny klimat przez światła i dym.

Był to już kolejny wyjazd w tym roku formacyjnym ale przyniósł coś nowego. Po dłuższej przerwie do zespołu wrócił kleryk Michał Adamczyk, który gra na gitarze rytmicznej. Jest to dla nas powód do radości bo ciągle się rozwijamy. Ponadto nasz perkusista kleryk Arek pierwszy raz mógł pojechać na wyjazd z zespołem w stroju duchownym.

Dziękujemy za rodzinną atmosferę podczas tego spotkania, za przyjęcie nas przez współbraci Misjonarzy z Pabianic i wszystkich uczestników. Prosimy o modlitewne wsparcie, ponieważ pracujemy nad nowymi piosenkami i nowymi pomysłami w tym roku formacyjnym. Do Zobaczenia wkrótce!

zdjęcia: Parafia NMP Różańcowej w Pabianicach